MÖBLER / Bord / Matbord 11187664
nr 1118 7664
Matbord
NK, 1932, modell 'Record', längd: 140 cm, djup: 80 cm, höjd: 75 + 2 st iläggsskivor
Kondition: fanérbortfall, slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 3 juli 2017
kl 18:46:11
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)